Koszule są naszą pasją.

Tworzenie koszul to ciągłe poszukiwania doskonałości w formie, stylu, tkaninie, a wreszcie wykonaniu.
Pragniemy, żeby nasz klient świetnie się czuł w wygodnej, doskonale dopasowanej koszuli. Koszuli, która jest wyrazem osobowości i charakteru. Koszuli indywidualnej i jedynej w swoim rodzaju.  Tworzymy charakter koszuli.

Szycie koszul online:

http://tailorvictorio.pl/

Szycie koszul i garniturów w salonach  Prestige Męski

W ramach oferty  Made To Measure klient dokonuje wyboru wzoru tkaniny z aktualnej kolekcji . Następnie koszule i garnitury są szyte na miarę według uproszczonej procedury składającej się z trzech kroków:

  • WYWIAD Z KLIENTEM
    W trakcie swobodnej rozmowy poznajemy oczekiwania i preferencje klienta. Ustalając typ sylwetki i urody,  wspólnie z klientem  dokonujemy wyboru odpowiedniego fasonu i kroju. Klient mierzy przymiarkowe ubrania, a doradca dopasowuje wymiary do sylwetki. Zwykle wystarczy jedna miara i krótki czas realizacji.   Na tym etapie dokonujemy również wyboru rodzaju i koloru tkaniny oraz dodatków. Uczestniczymy w projektowaniu niepowtarzalnego wzoru koszuli lub garnituru.
  • SZYCIE NA MIARĘ –  MADE TO MEASURE  (usługa zwana szyciem pasowanym)
    Szycie odbywa się w systemie MTM,  czyli maszynowo, co  znacznie skraca się czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz liczbę przymiarek. Ręczna praca obejmuje  jedynie małe poprawki.
  •  PRZYMIARKI I ODBIÓR
    Po dokonaniu przymiarki  wyrób jest gotowy do odebrania.

Połączenie tych elementów gwarantuje stworzenie produktu doskonale dopasowanego do sylwetki, wygodnego, eleganckiego i odpowiadającego aktualnym trendom mody.
Dzięki wykorzystaniu systemu  MTM  (Made To Measure)  klient zyskuje krótki czas realizacji i dobrą cenę.

Szycie koszul na miarę znajduje w ofercie wszystkich naszych salonów w kraju.  Pomiary do szycia garniturów zdejmujemy jedynie w salonach w Białymstoku.